[title size=”2″]Proponujemy Państwu szereg usług geodezyjnych po atrakcyjnych cenach:[/title]
[accordian]
[toggle title=”Podział nieruchomości”]

Usługa skierowana do osób, które chcą sprzedać działkę i poprzez podział uzyskać najlepszą cenę. Zadzwoń do Nas, a doradzimy w jaki sposób możesz osiągnąć zamierzony cel.
Planujesz inwestycję, ale problemem jest współwłasność? Również Tobie proponujemy wykonanie podziału w celu wyjścia ze współwłasności.

[/toggle]
[toggle title=”Wznowienie punktów granicznych”]

Jesteś właścicielem działki i chcesz znać położenie swoich granic? Zadzwoń do Nas a odszukamy potrzebne punkty graniczne.

[/toggle]
[toggle title=”Mapy do celów projektowych pod budowę / rozbudowę domów i innych obiektów”]

Myślisz o własnym domu, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy do Nas, a poprowadzimy Cię przez procedurę budowlaną. Na tym etapie będzie Ci potrzebna mapa do celów projektowych, którą wykonamy po atrakcyjnych cenach.
Nawiążemy współpracę z firmami, które potrzebują map wykonanych przez fachowców. Zlecenia realizujemy szybko z zachowaniem najwyższej staranności.

[/toggle]
[toggle title=”Tyczenie domów, sieci uzbrojenia terenu i innych obiektów budowlanych”]

Masz pozwolenie na budowę i chcesz rozpocząć inwestycję? Jesteśmy po to, żeby wynieść precyzyjnie projekt w terenie. Poprzez zabicie ław ciesielskich, będziesz w stanie samemu w każdym momencie budowy odtworzyć obrys budynku.
Tyczenie uzbrojenia zapewni Ci wykonanie inwestycji zgodnie z projektem i uchroni Cię od problemów z sąsiadem, w przypadku ułożenia sieci „na oko”.

[/toggle]
[toggle title=”Pomiary powykonawcze i sporządzanie dokumentacji odbiorowej”]

Nie możesz doczekać się, aby zamieszkać we własnym domu? Skontaktuj się z Nami, a sprawnie sporządzimy dokumentację do odbioru domu.
Proponujemy także pomiary i wykonanie dokumentacji geodezyjnej magazynów, hal, garaży i innych obiektów kubaturowych.

[/toggle]
[toggle title=”Inne w zależności od potrzeb klienta”]

Podejmujemy się również innych zleceń według potrzeb klienta.

[/toggle]
[/accordian]

 

Geodeta Art-Geo Dobre Miasto usługi geodezyjne  – zapraszamy do współpracy.